İçerikler

Gezerken

Zeki Akakça’nın hazırladığı ve sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan Ege Bölgesi’nin eşsiz güzellikteki yerlerinde sizlerle buluştuğu programda, gezerken aynı zamanda gördüklerimizi fotoğraflarla ölümsüzleştiriyoruz.

Gezerken’in tüm içeriklerini görüntülemek için tıklayın!

Sohbet Arası

Funda Değirmenci’nin hazırladığı ve sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan Sohbet Arası programında, iş insanlarının tecrübelerini, başarı hikayelerini ve tavsiyelerini bu programda dinleyeceğiz.

Sohbet Arası’nın tüm içeriklerini görüntülemek için tıklayın!

Güne Bakış

Cansu Karacık Yazıcı’nın hazırladığı ve sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan Güne Bakış programında kamuoyu gündemini belirleyen gazetelerdeki haberlerin okunmasının yanı sıra günün konuğu ile belirlenen konu üzerine değerlendirme yapılmaktadır.

Haftaya Bakış

İrfan Atasoy’un hazırlayıp sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan Haftaya Bakış programında, kamuoyu gündemini meşgul eden konular derinlemesine ele alınarak, farklı görüşlere sahip olan konuklar eşliğinde değerlendirilmektedir.

Haftaya Bakış’ın tüm içeriklerini görüntülemek için tıklayın!

İşin Mutfağı

Funda Değirmenci’nin hazırladığı ve sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan İşin Mutfağı programında, iş insanlarının tecrübelerini, başarı hikayelerini ve tavsiyelerini işin mutfağında dinleyeceğiz.

İşin Mutfağı’nın tüm içeriklerini görüntülemek için tıklayın!

Sağlık Köşesi

Klinik Psikolog Gülşen Yarımca’nın hazırlayıp sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan Sağlık Köşesi programı, alanında uzman konuklar eşliğinde kamuoyunu bilgilendirici nitelikte gerçekleşmektedir.

Sağlık Köşesi’nin tüm içeriklerini görüntülemek için tıklayın!

Haberin Merkezi

Tolga Alp Düzgören’in hazırlayıp sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan Haberin Merkezi programında canlı yayın konuklarıyla beraber kamuoyu gündeminde yer alan konular ele alınmaktadır.

Haberin Merkezi’nin tüm içeriklerini görüntülemek için tıklayın!

Hayat Mutfakta

Gülşen Özkan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan programın içeriğinde sağlık ve güncel konular üzerine sohbetler yapılırken diğer taraftan uygulamalı yemek tarifleri ve yemek yapımı hakkında püf noktalar konuşulmaktadır.

Hayat Mutfakta’nın tüm içeriklerini görüntülemek için tıklayın!

Karaçay Yollarda

Muhammet Karaçay’ın hazırladığı ve sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan programda Ege Bölgesi’nin gelenek görenekleri, tarihi ve geleneksel mekanlarının yanı sıra merkezi lokasyonları tanıtılmaktadır.

Yollar ve İzler

Ümit Şıracı’nın hazırladığı ve sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan programda, Ege Bölgesi’nde yer alan, henüz geniş ziyaretçi kitleleri tarafından benimsenmemiş, doğal ve tarihi güzellikleri barındıran lokasyonlar izleyiciye sunulmaktadır.

Yollar ve İzler’in tüm içeriklerini görüntülemek için tıklayın!

Tork

Ozan Akakça’nın hazırladığı ve sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan programda, motorlu taşıtlar piyasasına dair güncel haberlere yer verilerek, detaylı araç incelemesi yapılmaktadır.

Tork’un tüm içeriklerini görüntülemek için tıklayın!

Huzur Saati

Ali Sürücüoğlu’nun hazırlayıp sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan programda manevi konular ele alınmaktadır.

Huzur Saati’nin tüm içeriklerini görüntülemek için tıklayın!

DİKAB’dan Hikâyeler Mini Belgesel Serisi

Hayata yön veren “DİKAB’dan Hikâyeler” mini belgesel serisi.

DİKAB’dan Hikâyeler Mini Belgesel Serisi’nin tümünü görüntülemek için tıklayın!